Hiša Ljubhospica je hiša s toplino doma, kjer zagotavljamo neprekinjeno celostno strokovno in sočutno oskrbo hudo bolnim ob koncu življenja, podporo pa nudimo tudi svojcem. Srce hiše je njen interdisciplinarni tim, ki bolnika obravnava celostno in prisluhne tako njegovim fizičnim kot tudi čustvenim, socialnim in duhovnim potrebam. Pri delu nas vodi spoštovanje bolnikovih želja, pravice do samoodločanja in človekovega dostojanstva do konca.

Vodja tima zdravstvene nege (ž/m) bo zadolžen za vodenje, načrtovanje, organiziranje, usklajevanje in nadziranje izvajanja zdravstvene nege po procesni metodi paliativne oskrbe v zaključnem obdobju življenja. Odgovornosti vključujejo odgovornost za rezultate lastnega dela in dela organizacijske enote, odgovornost za ustrezno vodeno dokumentacijo, odgovornost za vzpostavljanje in vzdrževanje odnosov tako z notranjimi kot tudi z zunanjimi deležniki, udeležbo na strokovnih srečanjih in kongresih ter posredovanja znanstvenih spoznanj in znanj sodelavkam in sodelavcem.

Od kandidatov pričakujemo:

• pridobljen strokovni naslov diplomirana medicinska sestra / diplomirani zdravstvenik,
  • 5 let delovnih izkušenj v vodenju in organiziranju dela na področju paliativne oskrbe,
  • zelo dobro poznavanje paliativne oskrbe in načel hospic pristopa,
  • zelo dobro poznavanje simptomatske terapije v zaključnem obdobju življenja.

Prijavo z življenjepisom oddajte najkasneje do 25.01.2019 na naslov:

Zavod Hospic Ljubljana, Komenskega ulica 11, 1000 Ljubljana

ali preko elektronske pošte na naslov info@ljubhospic.si.