Ob letošnjih božično-novoletnih praznikih smo v Hiši Ljubhospica pripravili čudovite svečnike s Plečnikovim vzorcem, motivom, ki krasi tudi našo hišo. V svečnik lahko vložimo čajno svečko in si pričaramo posebno vzdušje ob dolgih decembrskih večerih. Kot naročen je za darilca, ki jih bomo v teh prazničnih dneh poklanjali svojim najbližjim.

Postanite torej tudi vi dobri mož Hiše Ljubhospica in podprite njeno delovanje. Spomnite se, da smo tukaj 24 ur na dan in 7 dni na teden, za vse, ki ne morejo več prebivati doma in ki potrebujejo našo neprekinjeno oskrbo. Samo z vašo podporo lahko zagotovimo, da je ta brezplačna za vse. V zahvalo za vaš prispevek vam bomo poklonili eno od teh prekrasnih steklenih mojstrovin, ki so jo posebej za Ljubhospic ustvarili v Steklarni Hrastnik.

Ker so najboljša darila tista z zgodbo. ❤️

***

Donacije zbiramo na recepciji hiše, lahko pa nam prispevek namenite tudi z bančnim nakazilom:

Ljubhospic (Zavod Hospic Ljubljana)
Komenskega ulica 11
SI—1001 Ljubljana